Hakkımızda

Perde Arkası

Başlangıç

Firmamız, 08.02.2016 tarihinde Yasin Uslan tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne Özellikle balık üretim çiftlikleri sektörüne yönelik çeşitli makine imalatı ve yazılımı alanında hızla büyüyen, gerek imalat ve gerekse hizmet kalitesi ile ön planda olmayı hedefleyen anlayışıyla sektöre zamanında, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler sağlamayı hedeflemiştir.

behind the scenes at beyond

Teknoloji geliştirme bölgelerinde özel problemlere uygun Ar&Ge prensibi ile proje bazlı yazılım ve tasarım geliştirmeleri yaparak, ihtiyaçlarına uygun olarak üretimleri sağlanmıştır. Bu tavrımız ve çözümleyici hareketlerimiz, balık üretim çiftliklerinin ihtiyaçlarına yönelik önemli gelişmeleri beraberinde getirmiştir.

Değişim

Yurt içinde tamamlamış olduğu birçok proje bazlı işin yanında son yıllarda hedeflemiş olduğu yurtdışına açılma ve yatırımlarını bu yönde sürdürme prensibi ile imalat kapasitemizi ve ürün skalamızı genişletmekteyiz.

Misyon

– Sistem entegrasyonu ve elektronik teknolojiler alanında, yurt içi ve yurtdışındaki müşterilerimize katma değeri yüksek, yenilikçi ürünler ve çözümler sunmak.

Vizyon

– Kuruluş adımlarını atarken hissettiğimiz milli amaca uygun, Türkiye içerisinde ve yurtdışında, güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak, hedeflerimizi ve mevcut durumumuzu geliştirmektir.
Teknopark ve marka tescil belgeleri;

Sizin hayaliniz Bizim görevimiz

Sıkı çalışmaya ve özveriye inanıyoruz

Ekip halinde samimi, özverili, düşüncelere açık bir iş atmosferi.